קצת עלינו

מי אנחנו בעצם וקצת היסטוריה...

קצת עלינו

מי אנחנו בעצם וקצת היסטוריה...

שרון בינוביץ'

שרון בינוביץ'
מנכ''ל ומייסד החברה

כלכלה ומינהל העסקים
(אוניברסיטת תל אביב 1992)
בעל רקע טכני עשיר עם ניסיון קודם בתחום  המיכון החקלאי, רכב, בניין ועוד. עוסק בתכנון ובניהול פרויקטים בתחום בריכות השחייה ופארקי מים מעל 25 שנה.

לימור ניר קראוס

לימור ניר קראוס
אדריכלות ורישוי

תואר שני (B.ARCH) אוניברסיטת SCI-ARC לוס אנג'לס ארה"ב.
ניסיון רב בארה"ב ובארץ בתכנון מבני ציבור ומגורים, MIX USE, מגדלים, פינוי בינוי, מסחריים ומוסדות חינוך וספורט.
עוסקת במשרדנו בניהול פרויקטים בתחום תכנון מתחמי ספורט ומים ציבוריים.
 
יהושע אלבז

יהושע אלבז
הנדסת מים

הנדסאי מים וקרקע
(מכללת רופין 1985)
מוותיקי ענף בריכות השחייה בארץ עם ניסיון עשיר בתחומי טיפול במים בכלל ובקרת תהליכים בפרט. עוסק בחברה בתכנון מערכות מים ובקרה, כמו כן בהתקנה, הפעלה ושירות למערכות בקרת מים.

נורית דיין

נורית דיין
אדריכלות נוף

הנדסאית נוף
(מכללת אורט כ"ס 2003)
עם ניסיון רב בתכנון גינות יוקרה, עוסקת בחברתנו בתכנון נוף, תכנון בריכות שחייה ומערכותיהן.

רעות שלומי

רעות שלומי
מנהלת מכירות

BA במנהל ומדיניות ציבורית
(מכללת ספיר)
מנהלת מכירות ושירות לקוחות בתחום הקמעונאי בחברה (Canadianspas - Coastspas Israel, Waterfun) 

חגית גולדשטיין

חגית גולדשטיין
אדריכלות

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים
(מכללה למנהל ראשל"צ 2006)
עם ניסיון רב בתכנון מבנים במגוון תחומים, עוסקת במשרדנו בתכנון מבני בריכות השחייה ומבני העזר, כמו גם ברישוי והיתרי בנייה.

6 חברות מרכיבות את קבוצת gsb:

ג.ש. בינוביץ בע"מ - חברה לניהול וביצוע פרויקטים בתחום המים.

GSB Engineering - משרד תכנון פארקי מים, בריכות שחייה, מזרקות ובריכות עיסוי.

(Canadianspas (Coastspas Israel - ייבוא והפצת דגמי בריכות זרמים וג'קוזי יוקרתיים מקנדה.

FLUIDRA - ייבוא, שיווק ומכירת בריכות שחיה וג'קוזי מנירוסטה ומגוון מוצרי נירוסטה. 

Waterfun - ייבוא, שיווק ומכירת ציוד וחומרים לבריכות שחייה, ג'קוזי ומוצרי פנאי לחצר באופן כללי.

כמובטבע - פיתוח, שיווק והתקנה של מערכות טיהור מים ביולוגיות.

 
היסטוריה שלנו על קצה המזלג:
הספקנו לא מעט מאז שנת 1995. בנינו מגוון בריכות פרטיות, רובן מורכבות מבחינה הנדסית - על גגות, במרתפים או בתוך הבתים. תכננו ובנינו גם לא מעט בריכות ציבוריות - במושבים, בבתי מלון ואפילו בבסיסי צבא. תכננו ובנינו את רוב מתקני פארקי המים בארץ - פארק המים שפיים, ימית 2000, מימדיון, סופרלנד ועוד. הקמנו פרויקטים גם בחו"ל, עסקנו על הדרך גם במזרקות ומפלי מים, פתחנו חנות למוצרי בריכות שחייה ואולם תצוגה לבריכות עיסוי (ג'קוזי), סאונות ובריכות מוכנות. הקמנו משרד תכנון הגדל משנה לשנה. וזוהי כנראה רק ההתחלה.
 
בסוף שנת 1994, חברת בריכות שחייה אמריקאית אשר חיפשה גוף הנדסי שיישם את מוצריה בישראל לימדה אותנו את יסודות המקצוע לאורך חודשים של חפיפה בעבודה משותפת על הבריכות הראשונות. עד אמצע 1996 כבר היו מאחורינו כ-100 פרויקטים גמורים. באותה שנה גם התקנו את מערכות הסינון הציבוריות הראשונות שלנו במספר יישובים בבקעת הירדן. לאורך שנות ה-90 עסקנו בתכנון ובניית פרויקטים ציבוריים מהיסוד כקבלן ראשי כולל עבודות עפר ופיתוח, בינוי ומערכות - ביישובים בשומרון, בבתים משותפים ובמוסדות ציבור. את המילניום החדש פתחנו בבנייה מחדש של בריכות יישובי הערבה - פארן, ספיר, עין חצבה ועוד.
בתחילת שנות ה-2000 הקמנו במימדיון את מתקן פארק המים הראשון שלנו, ולאורך העשור הקרוב התקנו במצטבר אלפי מטרים של מגלשות ומספר לא מבוטל של מתקנים בפארקי מים בארץ ובחו"ל.
 
בשנת 2006 התרחבה הקבוצה לתחום הקמעונאי עם הקמת חברת הבת  Canadian spas - העוסקת בייבוא ושיווק של דגמי ג'קוזי מתוצרת חברת Coastspas הקנדית. בשנת 2011 הוקמה Waterfun - חנות פרונטלית ואינטרנטית לתחום מוצרי בריכות השחייה והספא. בשנה זו גם עברנו למתחם החדש שלנו באזור התעשייה כנות הפרוס על כ-1200 מ"ר של תצוגה, משרדים ומחסנים לוגיסטיים.
 
משרד התכנון GSB engineering שהוקם כאגף נפרד באופן רשמי בשנת 2013, מהווה המשך ישיר לפעילות התכנון-ביצוע שאפיינה את חברתנו לאורך השנים מאז הקמתה. המשרד מספק מעטפת תכנונית מלאה לתחום בריכות השחייה: החל מתכנון מבנה הבריכה, דרך המערכות האלקטרומכניות - סינון, חיטוי ובקרה ועד לתכנון סביבת הבריכה - תכנון נוף, מבני עזר וכו'. משרד התכנון מספק גם שירותי רישוי - היתרי בנייה, משרד הבריאות ואיכות הסביבה. על לקוחותינו נמנים יזמי נדל"ן, עיריות, משרדי ממשלה, מגוון גופי עסקיים, משרדי האדריכלים הגדולים בענף וגם לא מעט לקוחות פרטיים.
 
 
שנת 2019 - הקבוצה רוכשת חלק מחברת כמובטבע המתמחה בפיתוח, ייצור והתקנת מערכות טיהור מים ביולוגיות. מטרת המהלך - הטמעת הטכנולוגיה בענף בריכות השחייה ליצירת בריכת שחייה ללא כימיקלים.
בשנת 2020 הקמנו גם את חברת FLUIDRA ISRAEL לייבוא והתקנה של בריכות שחייה יוקרתיות מנירוסטה, ג'קוזי מנירוסטה ומגוון אביזרי נירוסטה נוספים. 
 
איך תהליך העבודה שלנו נראה? 
 
כל פרויקט הנכנס לחברה נקלט באופן מסודר במחלקת המכירות ובמחלקת הכספים לפני שהוא עובר אל מחלקת התכנון לצורך תכנון מהיסוד או לצורך בדיקה ועדכונים במידה ותוכנן ע"י אחרים. צוותי השטח יוצאים לעבודה רק עם תכניות ביצוע מפורטות כאשר הדגש מושם על תכנון הפרויקט לפני ולא במהלך ביצועו.
לאורך השנים גיבשנו צוותי ביצוע מוכשרים, מיומנים ומאד מאד מאד מנוסים בתחומי הצנרת, מערכות אלקטרומכניות, חשמל, בקרת תהליכים ומגוון תחומי בינוי. במסגרת בקרת האיכות העצמאית שאנו מיישמים במהלך הביצוע איננו מהססים לתקן או לבצע מחדש עבודות אם וכאשר אנו מגיעים למסקנה שהתוצאה אינה עומדת בסטנדרטים שהצבנו לעצמנו. צוות שירות הלקוחות במשרד מלווה את הלקוחות גם שנים רבות לאחר תום תקופת האחריות - המוניטין שלנו בנושא ידוע ומוכר בענף.
 
לקבוצת gsb הוענק תו תקן ISO 9001. התו משקף ניהול איכות בחברה המפיק מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. את תו התקן המחמיר קיבלה קבוצת gsb בלבד מכלל חברות הבריכות בישראל. 
 
עוד לא השתכנעתם? שוטטו קצת באתר וקבלו רקע ודוגמאות נוספות. אם הספיק לכם אתם מוזמנים להתקשר אלינו 08-8680221 ונשמח לעזור.

 

נעמה בינוביץ

נעמה בינוביץ
מנהלת תחום קמעונאי

תואר בניהול מלונאות
(מכללת תדמור 1994)
מנהלת את תחום הקמעונאות (Waterfun, Coastspas Israel), ואת תחום הלוגיסטיקה והרכש בקבוצת gsb מאז שנת 2004.

דור עופר

דור עופר
הנדסת מים

תואר ראשון בהנדסת מים מכללת כנרת
עוסק בחברתנו במחקר ופיתוח תחום הטיהור הביולוגי וכמהנדס ביצוע בתחום הבריכות הטבעיות
אחראי תחום תקינה ו ISO 9001

מיטל אבני

מיטל אבני
כספים

בעלת תואר בחשבונאות ורישיון לראיית חשבון וייעוץ מס, מנהלת את מחלקת הכספים בקבוצת gsb - הנהלת חשבונות ספקים ולקוחות.

יובל עברי

יובל עברי
עיצוב המוצר

הנדסאי עיצוב המוצר
(מכללת הדסה ירושלים 1995)
עוסק בחברתנו כבר שנים רבות (במקביל למקצועו העיקרי כטייס) בתכנון ועיצוב, בהדמיות ממוחשבות ובניהול פרויקטים בתחום התכנון.

שובל בניטה

שובל בניטה
אדריכלות

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים
(מכללת רופין)
עוסקת במשרדנו בתכנון ומידול תלת מימד (REVIT) של מבני בריכות שחייה וחדרי מכונות

אליאל פרץ

אליאל פרץ
אדריכלות

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
(מכללת שנקר)
עוסק במשרדנו בתכנון ומידול תלת מימד (REVIT) של מבני בריכות שחייה וחדרי מכונות

 

וכמובן - שום דבר לא היה מתאפשר ללא צוותי השטח... רבים וטובים עבדו ועדיין עובדים איתנו לאורך השנים - בינהם, צוות התקנות המערכות (עבודות צנרת, חדרי מכונות ואלקטרומכניקה): עידן, בנג'י, אורי, רועי וואדים (המתמחה בנוסף גם בעבודות עץ). צוות עבודות חשמל ובקרה: קובי וחגי. התקנות ושירות טכני לג'קוזי ובריכות זרמים: טל. צוות עבודות גמר - טיח, איטום וחיפויים: מיקי ויובל עם צוותי הביצוע שלהם. המאפיין המשותף לכולם - מקצועיות, אמינות ונאמנות לאורך שנים רבות - חלקם עובדים איתנו כבר למעלה מ 20 שנה. 
About
About
About
About
About
About
About
About
About
About
About