בריכת השחייה משולבת במבנה הבית בצורה היוצרת חדר שהוא בעצם בריכת שחייה. חיפוי הפסיפס והאבן של קירות הבריכה ממשיך על קירות החדר עד לתקרה. יריעת בריסול באפקט מראה יוצרת השתקפות ייחודית של מי הבריכה בתקרת החדר. הבריכה כמובן מחוממת, וכוללת בין השאר ספסל עיסוי, מסך טלויזיה "60, מתקן שחייה נגד הזרם, מפל מים מתקרת החדר, תאורת לד ועיצוב יוצא דופן מבית האדריכל הירושלמי מתי רוזנשיין.

בריכת שחייה עם מערכת שחייה נגד הזרם תאורת לד לבריכת שחייה סולם הכניסה לבריכת השחיה
בריכת שחייה יוקרתית במרתף השתקפות הפסיפס במי בריכת השחיה

קצת נתונים נוספים: בריכת השחייה מהווה חלק מקומפלקס הבילוי הביתי בבניין לשימור בירושלים, המתחם כולל בריכת שחייה, חדר כושר וקונוע ביתי. כדי למנוע ריחות לא נעימים הותקנה בחלל הבריכה מערכת מיוחדת לייבוש האוויר, מערכת UV משוכללת מנטרלת את הכלור הקשור ואת ריח הכלור המאפיין בריכות שחייה. בריכת השחייה מחוממת ע"י משאבת חום. את ציוד הבריכה משלימים מערכת שחייה נגד הזרם בספיקה של 120 מק"ש, ספסל עיסוי עם 6 ג'טים לעיסוי מימי, מסך מפל מים הגולש מתקרת החדר - מעל מסך הטלוויזה מוגן המים וכמובן - מערך תאורת לד תת מימי.

בריכת שחייה יוקרתית במרתף
בריכות יוקרה
בריכת שחייה במרתף
בריכת זרמים יוקרתית
בריכת שחייה עם מערכת זרמים במרתף

תהליך הקמת הבריכה

הכל התחיל מהסקיצה ידנית ששרבט האדריכל מתי רוזנשיין. בשל מגבלות המשקל המותר להעמסה על הרצפה הקיימת תוכננו והותקנו קורות פלדה לנשיאת הבריכה בין קירות הבטון. על קורות הפלדה הותקנו לוחות פיברגלס עד לתקרת החדר, ומהם גם נבנו העמודים והספסלים ההיקפיים. חיפוי פסיפס ואבן מכסה את כל משטח הפיברגלס עד לתקרה. כל מערכות בריכת השחייה הותקנו מאחורנ מבנה הפיברגלס וחדר המכונות - בחדר הסמוך.

 

הסקיצה הראשונית של בריכת השחייה
קורות הפלדה התומכים את בריכת השחייה מקובעים לקירות הבטון ללא מגע עם הרצפה
חיפוי פח על קורות הפלדה כהכנה לחיפוי הפיברגלס של הבריכה
תשתית הפלדה של בריכת השחייה
תשתית המתכת של קירות בריכת השחייה
צנרת מערכת העיסוי - ג'טים ג'קוזי מותקנים מאחורי לוחות הפיברגלס