קצת אינפורמציה על הבריכה: בריכת השחייה תוכננה ע"י צוות העיצוב של gsb בשיתוף האדריכלית עדנה עוזיאלי, מנהל הפרוייקט: דני בן אבו. בריכת השחייה עשויה בטון בחיפוי פסיפס ומידותיה 9X3 מ'. הכניסה לבריכת השחייה מתבצעת ע"י מדרגות יצוקות משולבות בספסל עיסוי המאובזר ב 6 ג'טים ג'קוזי. הבריכה כמובן מחוממת בעזרת משאבת חום חסכונית כדי לנצל את כל חודשי השנה לשחייה. את מבנה הבריכה משלים כיסוי חשמלי בטיחותי המוסתר ע"י הדק. פרט תעלת הגלישה של בריכת השחייה מביא את קו המים ישירות אל הדק ללא חשיפת ראש הקיר.
מסילת הכיסוי החשמלי מוטמעת בדק העץ הסינטטי הסובב את בריכת השחייה
החלק הרחוק ניתן לראות את חיפוי מנגנון גליל הכיסוי החשמלי בבריכה
פרט גלישה ייחודי - קו המים מגיע אל קו הדק ללא חשיפת החלק העליון של קיר בריכת השחייה
בריכת השחייה יוקרתית כלואה בין שלושת קירות גבול החצר
קיר החצר מתרומם כהמשך ישיר של קיר בריכת השחייה
מסילת הכיסוי מפרידה בין פסיפס בריכת השחייה לחיפוי הקרמיקה של קיר החצר

כדי להכניס קצת עניין בקירות הגבוהים סביב בריכת השחייה, שולבו בקרמיקה ברזי מים דקורטיביים המחוברים אל מערכת הסינון של הבריכה. רעש זרימת המים בברזים נוסך רוגע בחצר. בריכת נוי קטנה תוכננה בכניסה לבית כדי להסתיר את הבריכה מהבאים לדלת הכניסה לשם פרטיות המתרחצים. הפעלת זרימת המים בברזים \ מפלי המים נשלטת ממערכת הבית החכם כמו גם תאורת הבריכה ומערכת העיסוי. מסילות הכיסוי החשמלי הבטיחותי משולבות בדק (מצד הבית) ובקיר החצר מהצד הנגדי, מנגנון הכיסוי עצמו מותקן בתוך מסגרת נירוסטה מחופה בדק סינטטי התואם את הדק סביב בריכת השחייה.

מפלי מים בצורת ברזי נחושת דקורטיביים
אלמנט המים נועד לתת פרטיות לרוחצים בבריכת השחייה
מפלי המים מופעלים ע
בריכת הנוי ליד דלת הכניסה לבית
סחרור מי בריכת השחייה דרך מפלי המים

אנו מקפידים גם על הפרטים שלא גלויים לעין, כרגיל בפרויקטים של gsb ניתן דגש על אסטתיקת חדר המכונות ומערכת הסינון של הבריכה לא פחות מעל הפונקציונליות ופשטות ההפעלה. חדר המכונות הממוקם בצמוד לבריכה מונגש, מואר ומאפשר תפעול קל ונוח של כל רכיביו. מערכות הבריכה כוללות מסנן פיברגלס משוריין עם מצע סינון זכוכית ממוחזרת, משאבות איכותיות לסינון, עיסוי ומפלי המים, מערכת החיטוי מתוגברת ע"י נורת UV לצמצום השימוש בכימיקלים ונטרול הכלור הקשור ומי הבריכה מחוממים ע"י משאבת חום.

מסנן בריכת השחייה מותקן מתחת לסולם הכניסה לחדר המכונות
לוח הבקרה של בריכת השחייה מחובר ישירות למערכת הבית החכם, משמאל ניתן לראות את מערכת ה UV לחיטוי מי הבריכה
מסנן בריכת השחייה מפיברגלס משוריין עם מצעי סינון זכוכית ממוחזרת גרוסה
מערך צנרת סינון וסחרור מי בריכת השחייה
משאבות סחרור מי בריכת השחייה - סינון, עיסוי ומפלי המים