הפרויקט הייחודי הזה הוא הרבה יותר מבריכת שחייה, צוות התכנון של gsb - יובל עיברי ונורית דיין, הצליח לאפיין ולהעלות על הנייר (או המחשב) את חזונו ודמיונו של הלקוח ולהפוך חצר משק חקלאי למתחם בילוי חלומי הכולל חוץ מבריכת השחייה גם חדרי אירוח, מטבח חיצוני מאובזר לחלוטין, 2 אזורי ישיבה, בריכת זרמים ייחודית עם קצה נעלם מתוצרת COASTSPAS קנדה, קמין עשוי אבן ובריקים וכל עבודות הפיתוח סביב המתחם. קצת נתונים על בריכת השחייה: אורכה 14 מ' ורוחבה 5 מ', את הבריכה מקיפה תעלת גלישה סמוייה - מחופה אבן טרוורטין וכדי להתגבר על מידות הבריכה הכיסוי חשמלי מופעל ע"י מנוע הידראולי. ניתן להשתמש בבריכת השחייה כל השנה הודות למערכת חימום בהספק גבוה - משאבת חום ועל טיהור המים אחראית מערכת חדשנית הכוללת מסנן עם מילוי זכוכית ממוחזרת ומערכת חיטוי QUANTUM העושה שימוש ביונים של הידרוקסיל.
בריכת השחיה מתוך פינת הישיבה
ארוחת ערב עם מבט אל כיוון בריכת השחייה
מזרקות מים ממוחשבות מוטמעות בריצוף סביב בריכת השחייה
מזרקות המים המוארות - שימוש במי בריכת השחיה
חיפוי בריקים משלים את התפאורה סביב בריכת השחיה
מראה נקי של קו מי בריכת השחייה עם קו הריצוף ההיקפי

מתחת למבנה הפרגולה הבנוייה נמצא מתחם הספא המקורה המכיל כל הנדרש לאירוח או בילוי בבית: חדרי אירוח, חדרי שירותים ומקלחת, מטבח חיצוני קומפלט עם גריל גז, מעשנת, טאבון, כיריים, מקרר, תאי אחסון ועוד. כדי לחמם את היושבים בפינת הישיבה או פינת האוכל בנינו קמין מחופה בריקים מפירוק ולידו ממוקמת בהתקנה חצי שקועה, בריכת הזרמים הייחודית מתוצרת COASTSPAS קנדה כאשר שפת הגלישה (infinity) מופנית לכיוון בריכת השחייה הראשית.

בריכת השחייה דרך סף הגלישה של בריכת הזרמים
עבודת חיפוי עץ סביב בריכת הזרמים מעץ TEAK ללא עיניים
תאורת לד תואמת בבריכת הזרמים ובבריכת השחייה
המתחם המקורה - עבודת עץ גושני בתקרת המתחם
המבטח החיצוני - ציוד נירוסטה איכותי מוטמע במבנה בטון בחיפוי בריקים
בריכת הזרמים הייחודית של COASTSPAS קנדה

אי אפשר מבלי להתייחס לחלק הבלתי נראה של בריכת השחייה, מתחת לריצוף ההיקפי - מוסתר ע"י מכסה נירוסטה מרוצף באבן נמצא חדר המכונות המכיל את כל מערכות בריכת השחייה ומכל האיזון. חדר המכונות נשלט מרחוק ע"י מפסקים ביציאה מהבית המאפשרים הפעלת הכיסוי החשמלי, תאורת הבריכה, משאבת מזרקות המים ועוד. בתמונה ניתן לראות את מערכת חיטוי המים הייחודית - מערכת ה QUANTUM העושה שימוש בקרינת UV כזרז לתהליך חמצון פוטוקטליטי ורדיקלים של הידרוקסיל.

מערכת חיטוי ה QUANTUM ממוקמת בצמוד למנוע הכיסוי ההידראולי של בריכת השחיה
מחלק הצנרת - המניפולד של מזרקות המים
מזרקות המים מוזנות ישירות מבריכת השחייה
קיר מכל האיזון עם משאבת הניקוז
מערכת טיהור המים של בריכת השחיה עם מסנן הזכוכית ומערכת ה QUANTUM