המתחם המקורה - אזור הספא כולל שתי בריכות עיסוי (ג'קוזי) ושלוש בריכות ספא מחוממות - בריכת זרמים הכוללת 4 עמדות שחייה נגד הזרם ואזור עיסוי מימי, במרכז המתחם בריכת מיטות אוויר עם 6 מיטות מנירוסטה מוזנות ע"י 6 מפוחי אוויר רבי עוצמה ובריכת מפלי מים מסוגים שונים הכוללת גם אזור BUBBLERS מרצפת הבריכה. כל הבריכות מחוממות לטמפרטורה של עד 40 מעלות. בריכות הג'קוזי מיועדות ל 7 רוחצים כל אחת כאשר בפעם הראשונה בארץ - באחד הבריכות מותקנת מערכת סינון ייחודית  ULTRA FILTRATION המסננת את מי הג'קוזי עד לרמה של 0.03 מיקרון.  
דרים איילנד - בריכת ספא עם עמדות עיסוי אוויר מנירוסטה
דרים איילנד - בריכת ספא עם מפלי מים
דרים איילנד - מבט אלכסוני על מתחם בריכות הספא
דרים איילנד - מבט מגבוה על מתחם הספא
דרים איילנד - ג'קוזי עם סינון ULTRAFILTRATION
דרים איילנד - מבט על זוג בריכות העיסוי

מאפייני הבריכות הפנימיות - כל בריכה במתחם מותאמת לשימוש ספציפי, הרבה מחשבה הושקעה באיפיון השימוש בכל בריכה, בחלק זה ניתן לראות את האלמנטים השונים - מפלי המים השונים ומיטות עיסוי האוויר מנירוסטה מלוטשת ועמדות השחייה. כל עמדת שחייה נגד הזרם מוזנת בנפרד ע"י משאבה של 7.5 כ"ס, כל מיטת עיסוי מוזנת ע"י מפוח של 3 כ"ס.

דרים איילנד - מקבץ מפלי מים מנירוסטה
דרים איילנד - עמדת השחייה נגד הזרם
דרים איילנד - עמוד נירוסטה לעיסוי מימי
דרים איילנד - מבט על מיטות עיסוי האוויר
דרים איילנד - עמדת זרמים

בריכת השחייה החיצונית במתחם דרים איילנד - במבנה בטון בחיפוי פסיפס ירוק, צורה חופשית (FREEFORM) מחוממת כל השנה ע"י 4 משאבות חום, מוארת ע"י 20 גופי תאורה לד, שטח הבריכה עומד על כ 300 מ"ר. במרכז הבריכה 6 עמדות פיזור אוויר AIR BUBBLERS המוזנים ע"י 6 מפוחי אוויר.

בריכת שחייה ציבורית עם תאורה
מבט על מהרחפן - לילה
מבט על מהרחפן - יום
מפלי עיסוי בבריכת השחייה
בריכת שחייה ציבורית חיצונית

בריכות נוספות במתחם - בריכת שחייה טיפולית מחוממת בשטח של כ 30 מ"ר, מיועדת לטיפולי ווטסו ועיסוי מימי, ממוקמת במתחם מבודד מהשטח הציבורי באתר. בריכות סוויטות במבנה קצה נעלם INFINITY מותקנות ב 10 מתוך 26 הסוויטות היוקרתיות באתר.

מבט על - בריכות שחייה בסויטות
בריכת שחיה מעוצבת
בריכות פרטיות בחדרים
בריכת שעשועים ציבורית
בריכת פרטית בחדרים