הדמיות אדריכליות וטכניות לבריכות שחייה

המחשה קלה של פרטי ביצוע, מבנה וצורת בריכת השחייה הסופית ע"י הדמיות תלת מימד - כשלב מקדים לתכנון הבריכה

1
הדמיה תלת מימדית ככלי לתכנון בריכות שחייה

מניסיוננו - תכניות רגילות בדו מימד לא תמיד מעבירות ללקוח או למבצע את התמונה האמיתית. תכנת SKETCHUP איתה אנו עובדים מהווה כלי חשוב בכל שלבי תכנון הפרויקט, משלב גיבוש התכנית הרעיונית, עיצוב בריכת השחיה וסביבתה, שילוב אלמנטים סביב ובתוך הבריכה, בחירת חיפויים פנימיים או ריצוף היקפי, המחשת פרטי ביצוע מורכבים כגון כיסויים חשמליים, תעלות גלישה וכו' ועד קבלת תמונה שלמה של בריכת השחיה משולבת בפרויקט.

2
המחשה ובחירת חומרי חיפוי בריכות שחייה ע"י הדמיות תלת מימד

בסופו של דבר - מה שרואים בסיום העבודה על בריכת שחייה זה בעיקר החלקים הגלויים - פנים הבריכה וסביבתה. בחירת חומרי החיפוי (קרמיקה, פסיפס, טיח אקרילי או אפוקסי או חומרי חיפוי מינרלים אחרים) בעזרת הדמייה חוסכת זמן וטרחה ומבטיחה תוצאה סופית הכי קרובה לציפיות או למה שדמיינתם בתחילת התהליך.
ניתן לדמות על מבנה הבריכה מבחר רחב של טקסטורות וגווני חיפוי בלחיצת כפתור על העכבר. התהליך גם מדמה את שילוב צבעי החיפוי הפנימי של בריכת השחיה עם שאר הגוונים והטקסטורות של מבנה הבית או החצר. לרוב ספקי חומרי הגלם ישנה ספריה של קבצים המאפשרים להטמיע את מוצריהן בהדמיה לפני ההזמנה. מוצרים אשר אינם קיימים כקובץ מוכן - ניתן לצלם באופן ידני ולשכפל כמשטח חיפוי אחיד.
חומרי חיפוי אקריליים כגון מרבליט או לטיקריט המיושמים בתוך בריכת השחיה בדומה לתהליך מריחת טיח, ניתן לערבב ולקבל גוון ע"פ בחירה - ממש כמו בבחירת גוון לצביעת הבית.
לחצו כאן כדי להתרשם ממבחר חומרי חיפוי לבריכת שחייה.

3
סרטון המתאר את תהליך תכנון בריכת השחייה מהתכנית הראשונית ועד לבריכה מלאה מים

בסרטון הוידאו תוכלו להתרשם מתהליך העבודה של תכנון בריכת שחייה פרטית - מהסקיצה הידנית ההתחלתית דרך השרטוט הממוחשב הדו ממידי, הפיכת השרטוט למבנה תלת מימדי, הוספת החיפוי בתוך בריכת השחיה, הדמיה מלאה של הבריכה וצילום הבריכה גמורה ומלאה מים - מוכנה לשימוש.

4
הדמיות טכניות של פרטי ביצוע ספציפיים

לקוחות רבים - בעידן האינטרנט והשיטוט הזמין ברחבי העולם נחשפים לאינספור תמונות או דוגמאות של בריכות שחייה מרשימות עם פרטי ביצוע מורכבים, הם יודעים לתאר איך היו רוצים שהבריכה תיראה אולם אין להם מושג איך לבצע את זה בפועל. ההדמיות הטכניות שאנו מספקים נועדו בדיוק להשלים את האלמנטים הטכניים בעיצוב הכללי של הבריכה . ההדמיות הטכניות מתארות לפרטי פרטים את שילוב המנגנונים או פרטי הביצוע הספציפיים במבנה בריכת השחייה כפי שעוצבה ע"י האדריכל או על ידינו בשיתוף עם הלקוח.

5
סרטון הדמיה תלת מימדית של מבנה הבריכה

סרטון ההדמיה מאפשר לראות את בריכת השחייה המתוכננת מנקודות מבט שונות, אפילו מתוך הבית. הסרטון איננו חלק מתהליך התכנון הרגיל אולם מהווה חלק מסל המוצרים אותם אנו מסוגלים לספק ע"פ דרישה. סרטון ההדמיה הינו כלי המחשה רב עוצמה לאדריכלים המראה את כל פרטי הביצוע ברצף ומאפשר קבלת החלטות לפני הגישה לביצוע.