תהליך ייצור הבריכה או הג'קוזי מתחיל בהזמנה אישית של הלקוח ועל פי מידות השטח המיועד. משלב זה יחלו עבודות השרטוט הכוללים את שלל האביזרים הנבחרים. בשלב השני נבדוק את חוזק הקירות מסביב לבריכה כדי לתכנן את הדגם המדויק.

 

 
תכנון אדריכלי תכנון מהלך צנרת תכנון בתלת מימד
רישום ראשוני של בריכה בתלת מימד בדיקת מאמצים על דפנות הבריכה

לאחר מכן נעשים חישובי חוזק על הקירות האנכיים בכדי להבין את העומסים ומה צורת ההתמודדות הנכונה ביותר. החישובים נעשים בצורה כזו שלא יאפשרו עיוות הגדול מ-3 מ"מ בלוחות הנירוסטה.  בהמשך יתבצע תכנון קונסטרוקציית המשטח עליו תעמוד הבריכה - משטח ישר אשר יהיה נקי מכל שאריות בריכה אחרות ותכנון על ידי מומחה של מערכות החיטוי. הפרויקט כולו ישורטט גם בתלת-מימד (SolidWorks, Revit). לקראת סוף שלב התכנונים, יתבצעו תכנוני הובלה, גישה לנקודת ההתקנה והכנה של האביזרים המשלמים מבעוד מועד.

 

 
מסגרת בטון לציפוי פנים הבריכה בלוחות נירוסטה
דיפון מסגרת בלוחות נירוסטה
דיפון מסגרת בטון בלוחות נירוסטה
התקנת לוחות קרקעית, מדרגות, ודפנות
ייצור טרומי לכל החלקים במפעל

כששלב התכנון נגמר, מתחיל שלב הביצוע וייצור הבריכה במרכזי ההרכבה. הביצוע כולל הכנת כל החומרים הרלוונטים: לוחות נירוסטה, פרופלי חיזוק, צנרת ואביזרים. בהמשך החומרים יעברו תהליכי חיתוך, כיפוף, קיפול, וריתוך במפעל החדשני של INOXPOOL.

 

ייצור הלוחות יכול להיות עגול או שטוח
לוחות בהכנה טרומית ממתינים להתקנה
חלקי הבריכה ואביזרים מגיעים מהמפעל ארוזים לפי הסדר
קרקעית הבריכה מנוקדת בכפתורים למניעת החלקה
מדרגות עם כפתורים למניעת החלקה

אחרי שלבי תכנון וייצור מוקפדים, ההרכבה תהיה מהירה וללא ליכלוך.

בשלב הראשון – חיבור המסגרת בהתאם לתכנון העומסים הצפויים. למסגרת יחוברו לוחות נירוסטה של הקרקעית והקירות כמו פאזל בעזרת ריתוך בשטח. בהמשך יבוצע ריסוס כימי לניקוי הריתוך והוספת שכבת מגן של נירוסטה לעמידות ואטימות המים. גוף הבריכה יעוגן למשטח תחתיו בעזרת עיגוני קרקע הניתנים לכוונון. השימוש בכלי מדידה פילוס ואיזון מקנים לנו את היכולת להתאים את העוגנים לגבהים הרצויים ובכך לוודא את הפילוס המושלם של הבריכה. לאחר סיום כלל הריתוכים והתיקונים תמולא הבריכה במים לגילוי דליפות. השלב האחרון בתהליך הינו הורדת ציפוי הפלסטיק המגן על לוחות הנירוסטה. 

בבריכות קטנות אשר עברו את תהליך הבדיקה במפעל לאחר ביצוע ההובלה נוודא את ניקיון המשטח, נפעל לאיזון ומיקום הבריכה בצורה מושלמת ולאחר מכן נוריד את ציפוי הפלסטיק המגן. לבסוף נבצע את חיבור המערכות ההידראוליות של הבריכה לגוף הבריכה, מי הסינון, מים חוזרים, חימום, אוויר וניקוז הבריכה.

ככה מייצרים בריכות נירוסטה איכותיות, אלגנטיות ועמידות.

 

תהליך יצור והתקנה
תהליך יצור והתקנה
תהליך יצור והתקנה
תהליך יצור והתקנה
תהליך יצור והתקנה
תהליך יצור והתקנה