חבילת תכנון ועיצוב בריכת שחייה פרטית

בריכות שחייה לבתים פרטיים

אין יותר צורך להתרוצץ בין יועצים שונים!
אנו מרכזים עבורכם את כל תחומי התכנון במקום אחד- 
מהרעיון הראשוני ועד תכניות מפורטות לביצוע.

1
TVS - מבט על וחתכים - מבנה בריכת השחייה, חדר המכונות ומכל האיזון

תכנון אדריכלי טכני של מבנה בריכת השחיה ע"פ מפרט התקנים העדכניים. תכנון בריכת השחיה כולל מבט על וחתכים של מבנה הבריכה, פרטי ביצוע מדויקים לתעלות הגלישה ו\או קצה נעלם (infinity), סולמות \ מדרגות כניסה לבריכה, עומקים, שיפועים ע"פ התקן, שילוב ציוד ייעודי כגון צנרת, אביזרי קצה, גופי תאורה, מפלי מים, כיסוי חשמלי וכו'. תכנון מבנה הבריכה מבוצע ב אוטוקד או ב רוויט והתכניות מוגשות בשלושת הפורמטים DWG \ PLT \ PDF מוכנות ומבושלות לתכנון קונסטרוקטיבי.

2
GAV - שילוב בריכת השחייה בתכניות המבנה ואו הפיתוח

תכולת התכנון המקצועית אינה מסתכמת במבנה בריכת השחיה, בתהליך התכנון אנו מתייחסים גם לאזור סביב הבריכה תוך יישום הדרישות והתקנים הרלוונטיים בכל הנוגע לבטיחות - מניעת החלקה, גידור וכו'. כמו כן ציוד משלים כגון מפלי מים, מזרקות, בריכות נוי,  מקלחונים, אזורי ישיבה, דרכי גישה - כניסה ויציאה מבריכת השחייה. צוות המתכננים שלנו כולל גם אדריכלי בניין ואדריכלי נוף המנוסים ומתמחים בפרויקטים של בריכות שחיה.

3
WS - תכנית מערכות אלקטרומכניות - סינון וחיטוי בריכת השחיה

תרשים זרימה מפורט של מהלך הצנרת בגוף הבריכה ובחדר המכונות כולל כל רכיבי המערכת - מסננים, משאבות, מגופים ושסתומי אלחוזר, מכשירי חיטוי, חימום מי הבריכה ומיקום אביזרי קצה בגוף הבריכה. תכנית המערכות כוללת גם פרשה טכנית המפרטת את חישוב הספיקות ושטחי הסינון הנדרשים,נפח מיכל האיזון וקטרי הצנרת. תכנית מערכות הבריכה מופקת בתכנת AUTOCAD בפורמט PDF \ PLT \DWG.

4
ES - תכניות ביצוע מערכות חשמל ובקרה עבור מערכות בריכת השחיה

סכמות מפורטות לביצוע של לוח החשמל והבקרה כולל מפרטים טכניים של מבנה הלוח, החיווט והאבזור הפנימי. הגדרה מדויקת של מראה הלוח החיצוני. התכנון מבוצע ע"י חברת להב הנדסת חשמל, איתה צברנו ניסיון מעשי רב שנים בתכנון וביצוע של פרויקטים בתחום הספציפי של בריכות שחיה בפרט ובקרת תהליכים בכלל.

5
עיצוב סביבת בריכת השחייה

עבודת התכנון המקצועית אינה מסתכמת במבנה הבריכה בלבד, בתהליך התכנון אנו מתייחסים גם לאזור סביב הבריכה תוך יישום הדרישות והתקנים הרלוונטיים בכל הנוגע לבטיחות - מניעת החלקה, גידור וכו'. כמו כן ציוד משלים כגון מקלחונים, אזורי ישיבה, דרכי גישה - כניסה ויציאה מבריכת השחייה. צוות המתכננים שלנו כולל גם אדריכלי נוף המנוסים בפרויקטים של בריכות שחיה.

6
אומדני עלויות ביצוע ומפרטים טכניים

מפרט טכני מדויק ואומדן ביצוע ימנעו הפתעות ואלתורים מצד קבלני הביצוע, המפרט הטכני כולל איפיון של רכיבי מערכות הבריכה ועבודות הגמר כדי להבטיח את איכות החומרים והציוד המותקן. אומדני הביצוע מפרטים את תכולת ועלות העבודה ע"פ התכנון. ניתן לקבל את אומדני הביצוע בפורמט בנארית \ אקסל \ WORD. 

7
תכנית רעיונית - הדמיה תלת מימדית להמחשת פרטי הבריכה

תהליך התכנון מתחיל מסקיצה רעיונית שאנו מבצעים עם הלקוח או מקבלים מהאדריכל, כבר בשלב הראשון משולבות בסקיצה הדרישות והציפיות של הלקוח כדי שיוכל לקבל מושג איך תיראה הבריכה במציאות. הסקיצה מבוצעת בתכנת ההדמיה SKETCHUP המאפשרת לתכנן פרטי ביצוע מדויקים של אלמנטים מורכבים כגון תעלות גלישה, כיסויים חשמליים וכו'.

8
תכניות מבנה כבסיס לתכנון קונסטרוקציה

השלב המעשי לאחר תכנון הרעיוני - הפיכת המודל לתכנית ביצוע. המרת ההדמיה הראשונית לתכנית עבודה ב AUTOCAD בפורמט DWG כולל חתכים רלוונטיים של פרטי הבריכה. זוהי בעצם תכנית של הבטון החשוף - לפני חיפויים אשר מועברת למתכנן השלד (קונסטרוקטור) לצורך עיבוד לתכנית קונסטרוקציה. אנו עובדים עם מתכנני שלד מנוסים המתמחים בתכנון בריכות שחיה, אולם בהרבה מקרים, במיוחד שמדובר בבריכה אשר נבנית במקביל לבניית הבית - ניתן ורצוי לבצע את תכנון השלד ע"י מתכנן שלד הבית.

9
סרטון הדמיה תלת מימדית של מבנה בריכת השחיה

סרטון ההדמיה מאפשר לראות את בריכת השחייה המתוכננת מנקודות מבט שונות, אפילו מתוך הבית. הסרטון איננו חלק מתהליך התכנון הרגיל אולם מהווה חלק מסל המוצרים אותם אנו מסוגלים לספק ע"פ דרישה. סרטון ההדמיה הינו כלי המחשה רב עוצמה לאדריכלים המראה את כל פרטי הביצוע ברצף ומאפשר קבלת החלטות לפני הגישה לביצוע.