ג'קוזי קנדי יוקרתי

בריכות זרמים וג'קוזי תוצרת קנדית איכותית בשיווק בלעדי בישראל. מגוון דגמי יוקרה עם מפלי מים, מזרקות, תאורה, סוגי זרמים בשילוב טכנולוגיות בקרה וסינון מתקדמות. כל אלו מעניקים בילוי משפחתי מיוחד, אימון ספורטיבי או ערב רומנטי מול השקיעה. בשורה התחתונה - הג'קוזי הקנדי הוא המעיין הביתי שכל אחד צריך כדי לסיים את היום.

 

בקרו באולם התצוגה שלנו

אולם תצוגה מפואר עם מגוון דגמי ג'קוזי, אביזרי ג'קוזי וכלל החומרים לתפעול מדויק של מתחמי המים בהתאמה אישית. את אולם התצוגה מפעילים אנשי מקצועי בעלי ותק וניסיון בתחום כדי להעניק לכם חווית קנייה איכותית. אצלנו תוכלו למצוא את מותגי העילית בתחום הספא ואת כל חומרי העזר לטיפול מיטבי בג'קוזי. המקצוענות שלנו משלבת בתוכה הבנה טובה של צרכי הלקוחות, ובעזרת תמהיל של מוצרים ייחודיים, מתאפשר לנו להפוך כל פינה מחוץ לבית לגן עדן שלא תרצו לצאת ממנו.

                           כתובת: אדום 33, צומת כנות. 

                                                   איכות לפני הכל 
 
Coast Spas קיבלה את תוי התקן המחמירים ביותר בעולם המשקפים נהלי עבודה קפדניים המפיקים מוצרים באיכות גבוהה. תוי התקן תקפים במדינות אירופה, אוסטרליה, ארה"ב וישראל. Coast Spas היא אחת משני יצרניות בעולם שקיבלו את תו תקןISO 9001  המחמיר. סמכו על מותג הג'קוזי המוביל שהוקם לפני למעלה מ-20 שנה. התקן הישראלי שהוענק לחברת gsb group הינו היחיד שקיבלה חברת בריכות בישראל. אנו גאים לשרת את לקוחותינו רק עם מוצרים עם חותמת.