בריכות שחייה מנירוסטה

הנירוסטה היא חומר קל משקל ביחס לבטון ובעל ייחודיות עיצובית מובהקת. שתי תכונות אלו הופכות את בריכות הנירוסטה לנגישות ופרקטיות. הנירוסטה הינה חומר נוח לעיבוד ובעל יכולת אטימות גבוהה. ניתן לשלב את בריכות הנירוסטה בתוך בריכות קיימות לפתרון בעיות אטימות וקבלת מראה אלגנטי וחדש. בשל משקלן הנמוך בריכות נירוסטה מתאימות במיוחד להתקנה בדירות גג או בבניינים רבי קומות בצורה פשוטה מבעבר.

FLUIDRA מתמחה בייצור בריכות, ג'קוזי ואלמנטים נוספים מנירוסטה במשך ארבעה עשורים כדי לספק מרחבי מים נעימים ובריאים. כל מתחמי המים מעוצבים ומתוכננים בתוכנות המחשב המתקדמות ביותר להשגת ארגונומיה מושלמת ותוך הקפדה על האיכות הגבוה ביותר. מתחמי המים מנירוסטה יוצרים אוירה אלגנטית ומעניקים סביבה בריאה. בעזרת זרמי המים וזרמי האויר המותקנים בה, מתאפשר השימוש בשיטת הידרותרפיה. השימוש ההידרותרפי מעניק פתרון טבעי לצרכים בריאותיים כגון: הקלה ושחרור ממצבי לחץ נפשי, חרדה, בעיות שינה ודרך נוספת לטיפול בפגיעה בשרירים או בעצמות.  התקנת סוגי ומספר הזרמים נעשית על פי צורך ודרישת הלקוח.  

משמאל: בריכת שחייה גדולה מנירוסטה במלון Cascade, איטליה.

 

יתרונות הנירוסטה
 

  • שמירה על היגיינה – אטימות החומר והקושי של הלכלוך להצטבר עליו מאפשרת שמירה על אותם המים לאורך זמן ובמקביל שימוש מופחת בחיטוי וכימיקלים. 
  • חיי מדף ארוכים – עמיד לאורך זמן ואינו מתכלה כמו חומרים אחרים.
  • חומר גמיש לעיצוב – גמישות החומר מאפשרת לעצב וליצור בריכות וג'קוזי במגוון צורות.
  • מראה אלגנטי – בהירות והשתקפות המים מהווים ייחודיות ואסתטיקה למתחם המים.
  • קיימות – ניתן למחזור ולשימוש רב פעמים.