הבריכה המיוחדת הזו כוללת יותר מרכיבים ממה שנראה לעין, כיסוי בטיחותי חשמלי ביחד עם החלון המתקפל אל התקרה מונעים כניסה מהחצר אל הבית ושומרים על טמפרטורה נעימה לשחייה כל השנה כולל בחורף הירושלמי. ההסקה המרכזית של הבניין מחממת גם את הבריכה ומערכת חיטוי חדשנית UV מונעת ריחות כימיקלים במרתף ובחלל הבית. בריכת השחייה נבנתה במרתף בניין לשימור מהמאה ה 19 בשכונת ימין משה בירושלים תוך התמודדות עם אתגרים לוגיסטיים לא פשוטים וקרקע סלעית קשה. חדר המכונות ממוקם בקצה החצר מתחת למבנה בריכת השחייה.
בריכת שחייה יוקרתית
בריכת שחייה במרתף משולבת בחצר
עיצוב בריכת שחייה
מבט מתוך הבית על בריכת השחייה
בריכת שחייה עם כיסוי חשמלי
תכנון וביצוע בריכות שחייה במבנה לשימור

קומת המרתף מהווה קומת ספא וכוללת חוץ מבריכת השחייה היוקרתית גם סאונה רטובה וסאונה יבשה, חדרי הלבשה ושירותים ופינת ישיבה בחצר לימים החמים יותר בירושלים. מחשבה רבה ותכנון הושקעו במניעת אדי לחות בחלל המרתף ומערכת המיזוג כוללת מערכת ייבוש חלל יעילה. מחלונות הקומות העליונות ניתן לראות את חומות העיר העתיקה.

בריכות יוקרה
עיצוב מוקפד בין סביבת הבריכה למרתף הבית
בריכה בחצר
בריכת שחייה כחלק ממתחם ספא ביתי
בריכת שחייה ביתית

אתגר נוסף ניצב בפנינו בתכנון מערכת כיסוי בריכת השחייה אשר תשתלב עם מבנה הבית והחצר. לבסוף תוכננה מערכת הנגללת בקצה החצר, עוברת מתחת לחלון אקורדיון חשמלי היורד מן התקרה ומגיעה עד קצה הרחוק של הבריכה בתוך המרתף. מסילות הכיסוי המשולבות עם אבן חיפוי תעלת הגלישה נצבעו בגוון הדומה לאבן.

תאורה בבריכת השחייה
בריכות שחייה יוקרתית בבית
מערכת כיסוי חשמלי
בריכת שחייה מעוצבת ובטיחותית
תריס חשמלי לבריכת שחייה
כיסוי חשמלי בטיחותי לבריכת שחייה