קצת עלינו

מי אנחנו בעצם וקצת היסטוריה...

שרון בינוביץ

שרון בינוביץ, מנכ"ל ומייסד החברה

כלכלה ומינהל העסקים
(אוניברסיטת תל אביב 1992)
בעל רקע טכני עשיר עם ניסיון קודם בתחום  המיכון החקלאי, רכב, בניין ועוד. עוסק בתכנון ובניהול פרויקטים בתחום בריכות השחייה ופארקי מים מעל 25 שנה.

לימור ניר קראוס

לימור ניר קראוס, אדריכלות ורישוי

תואר שני (B.ARCH) אוניברסיטת SCI-ARC לוס אנג'לס ארה"ב.

ניסיון רב בארה"ב ובארץ בתכנון מבני ציבור ומגורים, MIX USE, מגדלים, פינוי בינוי, מסחריים ומוסדות חינוך וספורט.
עוסקת במשרדנו בניהול פרויקטים בתחום תכנון מתחמי ספורט ומים ציבוריים.

נורית דיין

נורית דיין, אדריכלות נוף

הנדסאית נוף
(מכללת אורט כ"ס 2003)
עם ניסיון רב בתכנון גינות יוקרה, עוסקת בחברתנו בתכנון נוף, תכנון בריכות שחייה ומערכותיהן.

בר רבינוביץ

בר רבינוביץ, מדיה ושיווק

BA בתקשורת (מכללת ספיר)

מנהלת תפעול 

שירן רוזן שיימן

שירן רוזן שיימן, אדריכלות

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים
(המכללה למנהל)
עוסק במשרדנו בתכנון ומידול תלת מימד (REVIT) של מבני בריכות שחייה וחדרי מכונות.

7 חברות מרכיבות את קבוצת gsb:

ג.ש בינוביץ' בע"מ -ביצוע והקמת פארקי מים ובריכות שחייה ציבוריות ופרטיות

אדריכלות | הנדסה | רישוי | ייעוץ

FLUIDRA - בריכות וג'קוזי מנירוסטה

Canadian Spas - ג'קוזי לגינה

Aqualogic - בריכות נוי טבעיות

WaterFun- ציוד לבריכות שחייה

תכנון והקמת בריכות עיליות

ההיסטוריה שלנו על קצה המזלג:

הספקנו לא מעט מאז שנת 1995. בנינו מגוון בריכות פרטיות, רובן מורכבות מבחינה הנדסית - על גגות, במרתפים או בתוך הבתים. תכננו ובנינו גם לא מעט בריכות ציבוריות - במושבים, בבתי מלון ואפילו בבסיסי צבא. תכננו ובנינו את רוב מתקני פארקי המים בארץ - פארק המים שפיים, ימית 2000, מימדיון, סופרלנד ועוד. הקמנו פרויקטים גם בחו"ל, עסקנו על הדרך גם במזרקות ומפלי מים, פתחנו חנות למוצרי בריכות שחייה ואולם תצוגה לבריכות עיסוי (ג'קוזי), סאונות ובריכות מוכנות. הקמנו משרד תכנון הגדל משנה לשנה. וזוהי כנראה רק ההתחלה.

בסוף שנת 1994, חברת בריכות שחייה אמריקאית אשר חיפשה גוף הנדסי שיישם את מוצריה בישראל לימדה אותנו את יסודות המקצוע לאורך חודשים של חפיפה בעבודה משותפת על הבריכות הראשונות. עד אמצע 1996 כבר היו מאחורינו כ-100 פרויקטים גמורים. באותה שנה גם התקנו את מערכות הסינון הציבוריות הראשונות שלנו במספר יישובים בבקעת הירדן. לאורך שנות ה-90 עסקנו בתכנון ובניית פרויקטים ציבוריים מהיסוד כקבלן ראשי כולל עבודות עפר ופיתוח, בינוי ומערכות - ביישובים בשומרון, בבתים משותפים ובמוסדות ציבור. את המילניום החדש פתחנו בבנייה מחדש של בריכות יישובי הערבה - פארן, ספיר, עין חצבה ועוד.

בתחילת שנות ה-2000 הקמנו במימדיון את מתקן פארק המים הראשון שלנו, ולאורך העשור הקרוב התקנו במצטבר אלפי מטרים של מגלשות ומספר לא מבוטל של מתקנים בפארקי מים בארץ ובחו"ל.

בשנת 2006 התרחבה הקבוצה לתחום הקמעונאי עם הקמת חברת הבת  Canadian spas - העוסקת בייבוא ושיווק של דגמי ג'קוזי מתוצרת חברת Coastspas הקנדית. בשנת 2011 הוקמה Waterfun - חנות פרונטלית ואינטרנטית לתחום מוצרי בריכות השחייה והספא. בשנה זו גם עברנו למתחם החדש שלנו באזור התעשייה כנות הפרוס על כ-1200 מ"ר של תצוגה, משרדים ומחסנים לוגיסטיים.

משרד התכנון GSB engineering שהוקם כאגף נפרד באופן רשמי בשנת 2013, מהווה המשך ישיר לפעילות התכנון-ביצוע שאפיינה את חברתנו לאורך השנים מאז הקמתה. המשרד מספק מעטפת תכנונית מלאה לתחום בריכות השחייה: החל מתכנון מבנה הבריכה, דרך המערכות האלקטרומכניות - סינון, חיטוי ובקרה ועד לתכנון סביבת הבריכה - תכנון נוף, מבני עזר וכו'. משרד התכנון מספק גם שירותי רישוי - היתרי בנייה, משרד הבריאות ואיכות הסביבה. על לקוחותינו נמנים יזמי נדל"ן, עיריות, משרדי ממשלה, מגוון גופי עסקיים, משרדי האדריכלים הגדולים בענף וגם לא מעט לקוחות פרטיים.

בשנת 2020 הקמנו גם את חברת FLUIDRA ISRAEL לייבוא והתקנה של בריכות שחייה יוקרתיות מנירוסטה, ג'קוזי מנירוסטה ומגוון אביזרי נירוסטה נוספים. 
 

איך תהליך העבודה שלנו נראה? 

כל פרויקט הנכנס לחברה נקלט באופן מסודר במחלקת המכירות ובמחלקת הכספים לפני שהוא עובר אל מחלקת התכנון לצורך תכנון מהיסוד או לצורך בדיקה ועדכונים במידה ותוכנן ע"י אחרים. צוותי השטח יוצאים לעבודה רק עם תכניות ביצוע מפורטות כאשר הדגש מושם על תכנון הפרויקט לפני ולא במהלך ביצועו.
לאורך השנים גיבשנו צוותי ביצוע מוכשרים, מיומנים ומאד מאד מאד מנוסים בתחומי הצנרת, מערכות אלקטרומכניות, חשמל, בקרת תהליכים ומגוון תחומי בינוי. במסגרת בקרת האיכות העצמאית שאנו מיישמים במהלך הביצוע איננו מהססים לתקן או לבצע מחדש עבודות אם וכאשר אנו מגיעים למסקנה שהתוצאה אינה עומדת בסטנדרטים שהצבנו לעצמנו. צוות שירות הלקוחות במשרד מלווה את הלקוחות גם שנים רבות לאחר תום תקופת האחריות - המוניטין שלנו בנושא ידוע ומוכר בענף.

לקבוצת gsb הוענק תקן ISO 9001. התו משקף ניהול איכות בחברה המפיק מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. את תו התקן המחמיר קיבלה קבוצת gsb בלבד מכלל חברות הבריכות בישראל. 

עוד לא השתכנעתם? שוטטו קצת באתר וקבלו רקע ודוגמאות נוספות. אם הספיק לכם אתם מוזמנים להתקשר אלינו 08-8680221 ונשמח לעזור.

נעמה בינוביץ

נעמה בינוביץ, מנהלת תחום קמעונאי

תואר בניהול מלונאות
(מכללת תדמור 1994)
מנהלת את תחום הקמעונאות (Waterfun, Coastspas Israel), ואת תחום הלוגיסטיקה והרכש בקבוצת gsb מאז שנת 2004.

מיטל אבני

מיטל אבני, כספים

בעלת תואר בחשבונאות ורישיון לראיית חשבון וייעוץ מס, מנהלת את מחלקת הכספים בקבוצת gsb - הנהלת חשבונות ספקים ולקוחות.

חגית גולדשטיין

חגית גולדשטיין, אדריכלות

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים
(מכללה למנהל ראשל"צ 2006)
עם ניסיון רב בתכנון מבנים במגוון תחומים, עוסקת במשרדנו בתכנון מבני בריכות השחייה ומבני העזר, כמו גם ברישוי והיתרי בנייה.

יובל עברי

יובל עברי, עיצוב המוצר

הנדסאי עיצוב המוצר
(מכללת הדסה ירושלים 1995)
עוסק בחברתנו כבר שנים רבות (במקביל למקצועו העיקרי כטייס) בתכנון ועיצוב, בהדמיות ממוחשבות ובניהול פרויקטים בתחום התכנון.

יוני אוחנה

יוני אוחנה, אדריכלות

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
(שנקר)
עוסק במשרדנו בתכנון ומידול תלת מימד (REVIT) של מבני בריכות שחייה וחדרי מכונות.

איילין סלקטר כהן

איילין סלקטר כהן, אדריכלות

הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים
(המכללה למנהל)
עוסק במשרדנו בתכנון ומידול תלת מימד (REVIT) של מבני בריכות שחייה וחדרי מכונות.